Běžné servisní práce, mechanika, pravidelná údrba.

Provádíme opravy podvozku, udržba a oprava klimatizace, připrava auta na STK a emise a další servisní práce.
Běžné servisní práce, mechanika, pravidelná údrba.

Jsme Mercedes Service profesionální partner pro Vaše auto či Váš vozový park značky Mercedes-Benz.

Kvalitní a moderní servis v okolí Olomouce! Vyškolený personál s mnohaletými zkušenostmi, to je záruka skvěle odvedené práce a vaší spokojenosti. Nabízíme opravy a údržby auta s unikátními odbornými znalostmi a s maximální péčí profesionalu dlouholetými zkušenostmi více než 25 let.
Pro údržbu vozidel a opravy je Váš vůz v Mercedes Service v těch nejlepších rukou. Pravidelnou kontrolou a údržbou vozidla zajišťujete bezpečnost provozu a prodlužujete životnost dílů, snižujete jejich opotřebovávání a tím i spotřebu pohonných hmot a provozních nákladů! Zvyšujeme jízdní komfort a šetříme životní prostředí.

Nabízíme

• MECHANICKÉ PRÁCE: provádíme kontroly, údržby a výměny rozvodových řemenů a řetězů, kladek a napínacích mechanismů, vodních čerpadel a kompletních součástí rozvodů motoru, opravy hlavy motoru – rovnání, přebroušení, zabroušení ventilů, výměny tlumičů pérování, výfuků a jejich částí, autoskel do gumy i lepených, opravy motorů a převodovek, spojek,kompletní údržba a opravy náprav a jejího uložení.

• VÝMĚNY PROVOZNÍCH KAPALIN: kontrola, pravidelná výměna a údržba chladicí kapaliny s kontrolou nemrznoucí směsi, ostřikovačů, brzdových a spojkových kapalin, olejů v motoru, převodovce, rozvodovce a diferenciálech, olejů servořízení, elektrolytů a veškerých dalších provozních kapalin podle počtu ujetých kilometrů nebo dle časového období. Pravidelnou kontrolou šetřete svůj automobil.

• BRZDOVÁ SOUSTAVA: Výměna brzdových součástí a jejich pravidelná kontrola je důležitá především pro Vaši bezpečnost!

• KONTROLA TĚSNOSTI: kontrola těsnosti a úniků všech provozních kapalin.

• ELEKTRIKÁŘSKÉ PRÁCE: běžné opravy elektroinstalace. Montujeme a repasuemé startéry a alternátory. Diagnostika závad.

• Příprava vozidel pro STK .Vaše vozidlo zkontrolujeme a připravíme na provedení STK. V případě zájmu zařídíme kontrolu za vás. Vozidlo zanecháte v servisu a po provedení kontroly si vozidlo s platnou STK vyzvednete.